Orlando AHR Expo’ya hazır

0

25 -27 Ocak 2016 tarihleri arasında Orlando’da gerçekleştirilecek AHR Expo, 140 ülkeden ziyaretçileri ağırlayacak.

İklimlendirme sektörünün en büyük fuar etkinliklerinden biri olan AHR Expo, 25 -27 Ocak 2016 tarihleri arasında Orange County Convention Center Orlando’da gerçekleştirilecek.
1930 yılında düzenlenen ilk etkinliğinden beri dünyanın en kapsamlı İklimlendirme sektör etkinliği olma özelliğini sürdüren AHR Expo, 140 ülkeden ziyaretçileri ağırlayacak. İklimlendirme sektörü altında yer alan tüm ürün gruplarında 35 ülkeden 2000’e yakın firma 4.180.000 m2 alanda ürün ve hizmetlerini sergileyecek. AHR Expo’nun alanlarında dünyanın en önde gelen katılımcı firmaları yeni ve inovatif ürünlerini bu fuarda pazara sunmayı tercih ediyorlar.

ahr2AHR Expo etkinliğinde fuarla birlikte, ASHRAE Kış Konferansı da gerçekleştiriliyor.
Amerikan İklimlendirme, Isıtıcı ve Dondurucu Enstitüsü (AHRI) ve Amerika Isıtma, Soğutma ve İklimlendirme Mühendisleri Şirketi (ASHRAE)’nin desteklediği, 100’den fazla seminer, eğitim ve yeni ürün tanıtımlarına ev sahipliği yapacak olan AHR Expo’da ASHRAE Kış Konferansı ile birlikte AHR Expo İnovasyon Ödülleri Sunumları, Otomasyon Kurma ve Kontrol Vitrinleri, Yazılım Merkezi gibi özel etkinlikler düzenlenecek.

Paylaşmak ister misiniz?

Yazar Hakkında

Yorum Yazın